Szlakiem europejskich sanktuariów maryjnych podążała grupa naszych parafian, pokonując w dziesięć dni w sumie… 5200 km. La Salette, Lourdes, Mariazell to szczególne miejsca związane z Matką Bożą, Jej objawieniami i przesłaniem dla świata. Codzienna Eucharystia w wyjątkowych miejscach, wieczorne czuwania, procesje z lampionami i świecami wywołują niesamowite przeżycia duchowe, które trudno wyrazić słowami– relacjonują pielgrzymi.
Oprócz zakątków szczególnie związanych z Maryją, uczestnicy pielgrzymki odwiedzili również Ars, w którym żył i pracował św. Ojciec Jan Vianney, a także Paray le Monial, gdzie znajduje się Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa. A do tego wszystkiego jeszcze piękne alpejskie szczyty i urokliwe podnóże Pirenejów… Warto było pojechać!
O swoich przeżyciach pielgrzymi opowiedzą we wrześniowym numerze "Serca".
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaNie wyrażam zgodyPolityka prywatności
Zgodę możesz odwołać w dowolnym momencie za pomocą przycisku Cofnij zgodę.Cofnij zgodę