niedziela, 23 czerwca, 2024
Aktualności

Bóg zapłać za wszystko!


„Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały cię.” (bp Jan Chrapek)

Drogi Księże Pawle,
Powołanie, którym obdarzył Cię Pan Bóg, wypełniałeś w naszej wspólnocie przez sześć ostatnich lat. Przez ten czas w każdym z nas pozostawiłeś swój ślad – ślad Bożej miłości.
Dziękujemy Ci za wszystkie odprawione Msze św., za udzielone sakramenty, za Twoje zaangażowanie w życie duszpasterskie, zwłaszcza w działalność grupy ministrantów. Dziękujemy Ci także za Twoją otwartość, pogodę ducha i uśmiech, którymi obdarzałeś nas na co dzień. Zapewniamy Cię, że Twoje świadectwo wiary pozostawi na zawsze ślad w naszych sercach.
Bóg zapłać za wszystko!

Droga Siostro Hanno,
Zaledwie jeden rok spędziłaś w naszej niedobczyckiej wspólnocie, ale nawet tak krótki czas wystarczył, by Twoja wiara  i zaangażowanie pozostawiły ślad w naszych sercach.
Dziękujemy Ci za każdą ofiarowaną za nas modlitwę, za czynne angażowanie się w życie naszej parafii, szczególnie za opiekę nad grupą Dzieci Maryi. Dziękujemy Ci za okazywaną dobroć i serdeczność, których nigdy nie brakowało. Możesz być pewna, że Twoja miłość do Matki Bożej i Jej Syna odcisnęły trwały ślad w naszych sercach.
Bóg zapłać za wszystko!

Droga Siostro Hanno, drogi Księże Pawle, ogarniając Was wdzięcznym sercem życzymy, aby każdą chwilę Waszego życia odmierzał zegar szczęścia – prawdziwego szczęścia przy Sercu Pana Jezusa. Niech Pan Bóg błogosławi Wam na dalszej drodze Waszego powołania, a Matka Przenajświętsza wyprasza Wam potrzebne łaski.

Szczęść Boże!
Parafianie