Budowa stajenki

Nie tak łatwo stajenkę zbudować… Przyzwyczailiśmy się, że w okresie Bożego Narodzenia nasz kościół przybiera odświętny wystrój. Jednak mało kto zastanawia się, ile pracy, sił i zaangażowania wielu ludzi potrzeba, abyśmy mogli cieszyć się choinkami i żłóbkiem w naszej świątyni. Najpierw koncepcja, potem poszukiwania materiałów, wreszcie wycinka olbrzymich choinek i transport do kościoła.

Na miejscu trzeba wszystko ustawić, zbić, dodać elementy dekoracyjne… prace trwają kilka dni, nieraz do późnych godzin nocnych.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, by przekonać się, jak trudna jest to praca. Za ten olbrzymi trud składamy ogromne podziękowania całej ekpie budowniczych z Siostrą Szymoną na czele. Dziękujemy także osobom, które finansowo wsparły świąteczną dekarację naszej świątyni oraz parafianom, którzy podarowali choinki ze swoich ogrodów!

Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne