Dzień Przymierza

Członkowie Ruchu Szensztackiego oraz wszystkie osoby przyjmujące Matkę Bożą Pielgrzymującą świętowali dzisiaj Dzień Przymierza. Podczas wieczornej Eucharystii, której przewodniczył parafialny opiekun grupy – ks. Krzysztof, ks. proboszcz Stanisław dokonał uroczystego poświęcenia sztandaru, który odtąd będzie towarzyszył wszystkim uroczystościom parafialnym.

W czasie homilii Ksiądz Proboszcz podkreślił, iż każdy z nas realizuje w życiu swoje powołanie – ktoś został wybrany przez Pana Boga do kapłaństwa, ktoś inny do służenia ludziom jako lekarz, może nauczyciel… Osoby szczególnie zaangażowane w Ruch Szensztacki mają z kolei za zadanie wzrastanie w miłości ku Panu Bogu poprzez naśladowanie codziennego życia Maryi. Po Eucharystii zebrani w kościele czciciele Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej spotkali się na agapie w domu parafialnym.

Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne