Macie misję do spełnienia!


67 młodych ludzi z naszej parafii oraz z Parafii Miłosierdzia Bożego w Niewiadomiu przyjęło dzisiaj sakrament bierzmowania z rąk ks. abpa Wiktora Skworca.

W czasie homilii Ksiądz Arcybiskup przekonywał bierzmowańców, że we współczesnym świecie mają do spełnienia misję jako chrześcijanie – tutaj, w Niedobczycach, w rodzinie, w szkole, wobec rówieśników. Każdy chrześcijanin powinien świadczyć o Chrystusie i nie może być chrześcijaninem byle jakim, ma dążyć do świętości. Droga do świętości to proces, który trwa całe życie, a w tej drodze towarzyszy człowiekowi Duch Święty – ten sam Duch, w którego Chrystus „wyposażył” Apostołów dwa tysiące lat temu.
Wszystkim osobom, które dzisiaj przyjęły znamię daru Ducha Świętego, życzymy, by w dorosłym życiu zawsze współdziałali z Duchem Świętym i zmieniali na lepsze oblicze tej ziemi.

Serdeczne Bóg zapłać składamy ks. Pawłowi oraz wszystkim animatorom, którzy przez ostatni rok przygotowywali młodzież do przyjęcia sakramentu bierzmowania.


Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne