Niecodzienne odwiedziny


Do naszego kościoła przybyła dzisiaj Matka Boża oraz dzieci, którym ukazała się w Fatimie – Hiacynta, Łucja i Franciszek. Najmłodsi parafianie z Niedobczyc mieli okazję dowiedzieć się, o co Maryja poprosiła trójkę pastuszków. A o co prosiła? By odmawiały różaniec w intencji pokoju na świecie i nawrócenia grzeszników. Po zakończeniu Eucharystii dzieci fatimskie rozdawały swoim rówieśnikom zaproszenia na tegoroczne nabożeństwa różańcowe oraz dziesiątki różańca. Za to niezwykłe spotkanie dziękujemy siostrze Elżbiecie, która wszystko przygotowała, a także ks. Arkadiuszowi Wuwerowi, który pomógł naszym dzieciom zrozumieć przesłanie z Fatimy, a także naszym aktorom – Matce Bożej, Hiacyncie, Łucji i Franciszkowi.

Kto nie był na mszy o godz. 10.30, a jeszcze się waha czy przychodzić na różaniec, koniecznie niech zobaczy nagranie – kliknij, aby obejrzeć.


Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne