Odwiedziny duszpasterskie

W tym roku wracamy do tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich.

W tym roku odwiedziny duszpasterskie rozpoczynamy od numerów końcowych, w blokach – od góry, od końcowych klatek (chyba że w planie wskazano inaczej).


19.11.2022 (sobota) – godz. 11.00
1) Górnośląska 80F – 46
2) Górnośląska 108 – 86

20.11.2022 (niedziela) – godz. 14.00
1) Górnośląska 34-2
2) Górnośląska 27-1
3) Górnośląska 91-31 (oprócz 35)

26.11.2022 (sobota) – godz. 11.00
1) Górnośląska (35), Rymera (domy prywatne), Akacjowa
2) Modrzewiowa

27.11.2022 (niedziela) – godz. 14.00
1) Rymera 40
2) Rymera 42

28.11.2022 (poniedziałek) – godz. 16.00
1) Górnośląska 95
2) Górnośląska 93

29.11.2022 (wtorek) – godz. 16.00
1) Lotników 25-1 (nieparzyste)
2) Lotników 26A-2 (parzyste)

30.11.2022 (środa) – godz. 16.00
1) Słowiańska (parzyste)
2) Słowiańska (nieparzyste)

01.12.2022 (czwartek) – godz. 16.00
1) Zana
2) Lotników 3C-A

02.12.2022 (piątek) – godz. 16.00
1) Cienista
2) Weroniki

03.12.2022 (sobota) – godz. 11.00
1) Niedobczycka 196B-160 128 (blok)
2) Niedobczycka 155D-115, 110, 130 (bloki)
3) Niedobczycka 191-157

05.12.2022 (poniedziałek) – godz. 16.00
1) Kadłubka 6 C-A
2) Kadłubka 31-1

06.12.2022 (wtorek) – godz. 16.00
1) Kadłubka 35
2) Kadłubka 37

07.12.2022 (środa) – godz. 16.00
1) Gruntowa 44 O-A
2) Gruntowa 44 Z-P

08.12.2022 (czwartek) – godz. 16.00
1) Gruntowa SH-SA

09.12.2022 (piątek) – godz.16.00
1) Adamskiego

10.12.2022 (sobota) – godz. 11.00
1) Barbary 3C-A, 2, 1
2) Torowa (od końca), Zamenhofa (od początku)
3) Wodzisławska 241-200, Zamiejska, Wodzisławska 205-211

11.12.2022 (niedziela) – godz. 14.00
1) Obrońców Pokoju 27B-A, 26C-A, 25C-A
2) Obrońców Pokoju 16, 14, 12, 10, 8, 6
3) Puszkina, Konarskiego

12.12.2022 (poniedziałek) – godz. 16.00
1) Obrońców Pokoju 15, 13, 11, 9, 3
2) Bończyka

13.12.2020 (wtorek) – godz. 16.00
1) Olszycka (parzyste)
2) Olszycka (nieparzyste)

14.12.2020 (środa) – godz. 16.00
1) Wrzosowa 21-1
2) Wrzosowa 45B-23

15.12.2022  (czwartek) – godz. 16.00
1) Barbary 8B-A, 4
2) Barbary 9 C-A, 7 C-A, 5 C-A

16.12.2022 (piątek) – godz. 16.00
1) Ziemowita

17. 12.2022 (sobota) – godz. 11.00
1) Bolesława Śmiałego
2) Janasa 85-3
3) Janasa (od 86), Zakole, Janasa (do 2)

18.12.2022 (niedziela) – godz. 14.00
1) Janasa 108 – 84, Chodkiewicza (od początku)
2) Orkana
3) Złota

19.12.2022 (poniedziałek) – godz. 16.00
1) Hetmańska 23 C-A
2) Hetmańska 19 C-A

20.12.2022 (wtorek) – godz. 16.00
1) Hetmańska 1 D-A
2) Hetmańska 3 C-A

21.12.2022  (środa) – godz. 16.00
1) Hetmańska 5 E-A
2) Hetmańska 7 E-A

22.12.2022  (czwartek) – godz. 16.00
1) Paderewskiego 24-2 (parzyste)
2) Paderewskiego 15-1 (nieparzyste)


27. 12.2022 (wtorek) – godz. 12.00
1) Hetmańska 94-52A
2) Hetmańska 32-4
3) Hetmańska 67-9

28.12.2022 (środa) – godz. 12.00
1) Orzechowa 26-2
2) Orzechowa 58-27
3) Skalna (od końca), Żółkiewskiego (od początku)

29.12.2022 (czwartek) – godz. 12.00
1) Zagłoby (parzyste, oprócz 72)
2) Zagłoby (nieparzyste i 72)
3) Strzelców Podhalańskich (od Wołodyjowskiego), Odrodzenia, Skrzetuskiego

30.12.2022 (piątek) – godz. 12.00
1) Wołodyjowskiego (parzyste)
2) Wołodyjowskiego (nieparzyste)
3) Krzywoustego i Kazimierza Wielkiego

02.01.2023 (poniedziałek) – godz. 16.00
1) Paderewskiego 17
2) Paderewskiego 19

03.01.2023  (wtorek) – godz. 16.00
1) Warneńczyka (parzyste)
2) Warneńczyka (nieparzyste)

04.01.2023  (środa) – godz. 16.00
1) Leszczyńskiego 51A-21 (nieparzyste)
2) Leszczyńskiego 40-20A (parzyste)

05.01.2023  (czwartek) – godz. 16.00
1) Leszczyńskiego 19-2 (parzyste i nieparzyste)

06.01.2023 (piątek) – 14.00
1) Garbocze 28B, 26D-26A, 22C-22A, 18D-2
2) Raciborska 205D-203, Garbocze 52-30, 26, 24, 22, 20
3) Raciborska 193, Gruntowa do 61A

07.01.2023  (sobota) – godz. 11.00
1) Gruntowa 30-1
2) Gruntowa 66 – 62A, 59-31

08.01.2022 (niedziela) – godz. 14.00
1) Jabłoniowa 16-2
2) Jabłoniowa 54A-18
3) Jabłoniowa 49F-5

09.01.2023 (poniedziałek) – godz. 16.00
1) Barbary 13A, 13
2) Leszczyńskiego 25F, 25FA-25F-H, 25E-B, 25D

10.01.2023 (wtorek) – godz. 16.00
1) Barbary 17 C-A, 15 C-A, 11 C-A
2) Barbary 18-16

11.01.2023  (środa) – godz. 16.00
1) Barbary 19C-A
2) Barbary 20 E-A

12.01.2023  (czwartek) – godz. 16.00
1) Barbary 14, 10 C-A
2)  Barbary 12 C-A, 6

13.01.2023  (piątek) – godz. 16.00
1) Gen. Andersa 17, 15, 13, 7A, 7, 5, 1

14.01.2023 (sobota) – godz. 11.00
Kolęda dodatkowa

Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne