poniedziałek, 8 czerwca, 2026
Aktualności

Pielgrzymka do Rychwałdu i okolic


Prawie sześćdziesiąt osób pielgrzymowało dzisiaj do sanktuarium w Rychwałdzie, gdzie była okazja, aby poznać historię tego miejsca, a także pomodlić się przed łaskami słynącym obrazem Matki Bożej. Potem uczestnicy pielgrzymki uczestniczyli we mszy św., którą sprawował ks. Łukasz, a po jej zakończeniu wszyscy udali się nad Jezioro Mucharskie, by podziwiać okolice z pokładu statku. Dzień zakończył w Bielsku-Białej, gdzie pod opieką przewodnika pielgrzymi zobaczyli najważniejsze miejsca tego pięknego miasta.