Pierwsza Komunia Święta
Dzieci trzecich klas niedobczyckich szkół przystąpiły dzisiaj do Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkim dzieciom życzymy, by codziennie pielęgnowały swoją wiarę poprzez modlitwę, częste uczestniczenie we mszach św. i przyjmowanie Pana Jezusa do swoich serduszek.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 21
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 33











































































