Pomoc misjom bez pieniędzy


Legion Maryi zachęca do włączenia się w akcję „Zbieramto” na rzecz misji prowadzonej przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów. Zbierane są: uszkodzona złota i srebrna biżuteria, uszkodzone telefony komórkowe, znaczki pocztowe, zegarki tarczowe, budziki, zegary ścienne, monety i banknoty. Przedmioty te można składać do opisanych kartonów znajdujących się na stoliku z prasą katolicką.


Ponadto we wtorek 27 września odbędzie się coroczna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego . Sprzęt można składać przez cały dzień na parkingu przy parafii Miłosierdzia Bożego w Niewiadomiu. Dochód ze zbiórki jest przeznaczony na pomoc kościołom na Wschodzie. Przekazać można zużyte komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, dekodery, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, itp.

Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne