Poradnia Psychologiczna „Przystań”


Przystań…
Czasem trzeba na chwilę przystanąć, by odnaleźć drogę do siebie, by odbudować zerwane więzi, by uwolnić się od bólu przeszłości, by odnaleźć sens i większy pokój, i odkryć, że pomimo mroku… słońce ciągle wschodzi.

Archidiecezjalna Poradnia Psychologiczna „Przystań”, prowadzona jest przez Katolicką Fundację Rodzina jest Najważniejsza, świadczy profesjonalną pomoc psychologiczną szeroko rozumianej rodzinie, zarówno małżonkom jak i osobom indywidualnym, a także duchownym. Głównym celem poradni jest wspieranie małżonków i rodziców w realizowaniu swojego powołania, pomoc w przezwyciężaniu trudności oraz kształtowanie postaw prorodzinnych.

W Poradni pracuje zespół chrześcijańskich profesjonalistów – psychologów, psychoterapeutów, doradców i interwentów kryzysowych, w tym posługujący w naszej parafii ks. Robert Błotko. Osoby pracujące w poradni działają pod stałą superwizją. Swoją posługę opierają na chrześcijańskim rozumieniu człowieka, którego chcą wspierać w jego całościowym rozwoju – psychicznym, duchowym i społecznym. Udzielając pomocy psychologicznej pozostają otwarci na sferę duchową człowieka.

Poradni mieści się w Rybniku przy ul. Mikołowskiej 4.

Zobacz, w jakich obszarach możesz uzyskać pomoc.

Zobacz, na jakie warsztaty możesz się zapisać.

Kolorem zielonym oznaczono terminy wolnych intencji, w celu zamówienia intencji należy skontaktować się z kancelarią parafialną