Skupienie Ruchu Szensztackiego


Rodziny szensztackie oraz osoby przyjmujące Matkę Bożą Pielgrzymującą przeżywały dzisiaj wielkopostny dzień skupienia, który dla całego dekanatu Niedobczyce odbył się w Parafii Miłosierdzia Bożego w Niewiadomiu.

Wszystkich przybyłych uczestników przywitał ks. proboszcz Andrzej Podoluk. Odprawiona została Droga Krzyżowa, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. Po błogosławieństwie rozpoczęła się Msza święta, którą odprawił i wygłosił piękną homilię o. Romuald Krzuk ISchP. Drugim celebransem był ks. proboszcz Andrzej.

Hasło dnia skupienia: „Tu i teraz – radośni, silni i ufni w Bogu” doskonale oddaje atmosferę, jaka nam towarzyszyła. Zostaliśmy ubogaceni słowami ojca Romualda, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dyskretna i piękna oprawa muzyczna tego spotkania pogłębiła nastrój zadumy, jaki wszystkim towarzyszył.

Tekst: Magdalena Szczepan


foto: Agnieszka Dubas

Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne