Szensztackie rekolekcje

W dniach od 3 do 5 lipca w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Kokoszycach już po raz piąty odbyły sie parafialne rekolekcje Ruchu Szensztackiego dla rodzin i matek. Tematem przewodnim konferencji było tworzenie relacji i więzi relacji rodzinnych, międzymałżeńskich, wspólnotowych i przede wszystkim prawdziwej relacji z Bogiem Ojcem.

Dla nowych uczestników ogromnie wzbogacającym i wzruszającym przeżyciem była tzw. Godzina Szensztacka, popularnie zwana "małżeńską kawiarenką".

Konferencje dla rodzin prowadziła siostra Celina a dla matek siostra Celestyna. Opiekę duszpasterską i posługę kapłańską spełniał ks. Adam Kiedrzyn, nasz były wikary, natomiast niedzielną homilię wygłosił ks. arcybiskup Damian Zimoń.

Wspaniała atmosfera, doskonała opieka siostry Michaeli nad najmłodszymi uczestnikami rekolekcji sprawiły, że te trzy wakacyjne dni w Kokoszycach na długo pozostaną w pamięci i sercach uczestników.

Kolorem zielonym oznaczono terminy wolnych intencji, w celu zamówienia intencji należy skontaktować się z kancelarią parafialną