wtorek, 18 czerwca, 2024
Aktualności

Wycieczka scholki „Małe Serca”


Ostatni nasz koncert „(Nie)zwykłe śpiewanie w klimacie Bożonarodzeniowym odbył się na wyjeździe w Domu Seniora „Gwarek”. Tam zostaliśmy bardzo mile i serdecznie przyjęci przez cały personel i resztę domowników. Dzieci po raz kolejny wykazały się swoimi umiejętnościami scenicznymi wręcz doskonale. Po występie oprócz długich oklasków dzieci otrzymały wiele uśmiechów i życzliwych słów oraz poczęstunek. „Gwarek” to z pewnością miejsce, do którego jeszcze kiedyś powrócimy… zapewne już z innym repertuarem.

Drugim punktem wyjazdu był oczywiście Mc Donald’s. Tam nieco zaspokoiliśmy pokoncertowy głód. Jako, że dzieci nie lubią próżnować wykorzystaliśmy także piękną pogodę i na podwórku spędziliśmy odrobinę czasu w towarzystwie pięknego słoneczka.

Kręgle, bilard, piłkarzyki i rozgrywki karciane… a to wszystko w Hotelu Amadeus. Miejsce adekwatne do artystów. Po kilkumiesięcznym przygotowaniu się do koncertu kolęd i po wyczerpującej trasie koncertowej na pełnym luzie i z nieustającymi uśmiechami na twarzach wypoczęliśmy w sali zabaw. Zadowoleni i szczęśliwi powróciliśmy do swoich domów.

Tekst: Beata Rojek