Wyjazd na Podkarpacie


Zapraszamy na parafialny wyjazd do miejsc kultu Maryjnego na Podkarpaciu, połączony ze zwiedzaniem. W planie między innymi bazylika oo. bernardynów w Rzeszowie, Kolegiata Bożego Ciała z cudownym obrazem Matki Bożej Śnieżnej, Kalwaria Pacławska z cudownym obrazem Matki Bożej oraz z miejscem pochówku kandydata na ołtarze Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca.

Termin wyjazdu 21-23 kwietnia br. (piątek, sobota, niedziela).

Koszt to 700 zł od osoby. Cena zawiera: Transport autokarowy, nocleg w hotelu ***gwiazdkowym w pokojach 2-osobowych wraz z atrakcjami hotelu do dyspozycji, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opieka przewodnika, opieka duszpasterska, ubezpieczenie, obiad w drodze powrotnej.

Pielgrzymowanie rozpocznie się wspólną Mszą Świętą 21 kwietnia o godz. 7:00 w naszym kościele. Po Mszy wyjazd o godz. 7:45. Powrót w niedzielę 23 kwietnia w godzinach wieczornych.

Zapisy w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u ks. Jarosława. Serdecznie ZAPRASZAMY.

Plan wyjazdu:

PIĄTEK, 21.04.2023 Rzeszów, Jarosław

Msza na rozpoczęcie pielgrzymowania w naszym kościele, Zwiedzanie Bazyliki Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oo. bernardynów w Rzeszowie, przyjazd do Jarosławia do Kolegiaty Bożego Ciała z łaskami słynącym obrazem MB Śnieżnej, historia miejsca, zakwaterowanie w SPA Hotel Gloria w Przemyślu; kolacja.

SOBOTA, 22.04.2023 Przemyśl

Zwiedzanie Przemyśla z przewodnikiem, Msza Święta u Matki Bożej Szkaplerznej w kościele Karmelitów Bosych, katedra grekokatolicka, katedra przemyska, rynek, wyjazd na Kopiec Tatarski, przejście na punkt widokowy, zamek w Krasiczynie.

NIEDZIELA 23.04.2023 Kalwaria Pacławska

Przyjazd do Kalwarii Pacławskiej, udział w Mszy Świętej parafialnej, historia sanktuarium, oprowadzanie, czas na modlitwę indywidualną, wspólny obiad w restauracji, powrót do Niedobczyc, zakończenie pielgrzymki

TEKST: ks. Jarosław Janusz


Kolorem zielonym oznaczono terminy wolnych intencji, w celu zamówienia intencji należy skontaktować się z kancelarią parafialną