Wykonało się!

Wykonało się dzieło Zbawienia świata odwieczna wola Ojca, którą Syn w mocy Ducha Świętego wypełnił do końca. W obliczu tak wielkiej tajemnicy mogliśmy tylko trwać przy Chrystusie, towarzyszyć Mu w Wieczerniku, iść za Nim krzyżową drogą aż na Golgotę, zatrzymać się na chwilę przed Jego Grobem, by w końcu po raz kolejny przeżyć radość Jego Zmartwychwstania.

Kolejne Święta za nami, najważniejsze i najpiękniejsze dni w całym roku liturgicznym miały nam po raz kolejny uświadomić ogrom miłości Boga do człowieka.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i wzięli czynny udział w obchodach Świętego Triduum Paschalnego. Serdeczne Bóg zapłać składamy ks. Arkowi Wuwrowi za wszystkie napisane i wypowiedziane do nas słowa, które jeszcze głębiej pozwoliły nam przygotować się, a potem przejść przez Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.

Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne