niedziela, 19 maja, 2024
Aktualności

Z pielgrzymką w Niewiadomiu

Z racji trwającego Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia pielgrzymowaliśmy w minioną sobotę do kościoła jubileuszowego w Niewiadomiu. Wieczór uwielbienia rozpoczęliśmy Eucharystią, którą koncelebrowali ks. prałat Hubert, ks. proboszcz Stanisław oraz ks. Andrzej, proboszcz z Niewiadmia, który po skończonej Mszy św. wygłosił konferencję o Bożym Miłosierdziu.

Potem przez dwie godziny trwaliśmy przed Najświętszym Sakramentem, powierzając Panu Jezusowi to wszystko, co leży nam na sercu. Spotkanie przeplatane było osobistymi modlitwami, rozważaniami i wspólnym śpiewem. Zwieńczeniem wieczoru był radośnie wyśpiewany Apel Jasnogórski, po którym wszyscy zebrani w kościele zostali zaproszeni na wspólną agapę.

Spełniając warunki odpustu każdy z pielgrzymów miał też okazję, aby zyskać odpust zupełny dla siebie bądź zmarłej bliskiej mu osoby.

Za ten niezwykły wieczór dziękujemy ks. Krzysztofowi oraz całej grupie modlitewnej z naszej parafii, dzięki którym mogliśmy w tak piękny sposób uwielbić Pana Boga.