Oaza Młodzieżowa


Oaza w Niedobczycach to wspólnota młodych osób otwartych na drugiego człowieka i Boga. Jej członkowie bardzo chętnie spędzają czas na modlitwie, rozważaniu Słowa Bożego, oraz wspólnej zabawie. Nie brakuje wśród nas radości, szczerych rozmów i zwykłych, drobnych gestów życzliwości.

Spotkania oazowe odbywają się w każdy piątek. Rozpoczynamy od wspólnego celebrowania Eucharystii o godz. 18.00, potem spotykamy się w mniejszych grupach w domu parafialnym lub w salce przy probostwie, a następnie jest czas na modlitwę, rozważanie Słowa Bożego, konferencję lub zabawę.

Obecnie grupa oazowa liczy około 30 osób. Są to uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej, szkół średnich i studenci, a naszym opiekunem jest ks. Jarosław Janusz.

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona młodych osób pełnych energii, pragnących ciągle pogłębiać swoją relację z Bogiem i drugim człowiekiem, to przyjdź i przekonaj się, czy to „COŚ” jest także dla Ciebie. Być może ten moment odmieni całe Twoje życie!


Kolorem zielonym oznaczono terminy wolnych intencji, w celu zamówienia intencji należy skontaktować się z kancelarią parafialną