Jubileusz Księdza Arcybiskupa Damiana


Dokładnie dzisiaj, 21 grudnia, przypada 65. rocznica święceń kapłańskich ks. abpa Damiana Zimonia. Ten piękny jubileusz jest okazją, aby Panu Bogu podziękować za życie, kapłaństwo i całą posługę biskupią naszego Parafianina.


Drogi Księże Arcybiskupie,

Piękny jubileusz, który dzisiaj świętujesz, jest okazją, aby podziękować przede wszystkim Panu Bogu za dar Twojego życia i kapłaństwa, którym Cię obdarzył. Dziękujemy za te wszystkie lata posługi szczególnie w naszej diecezji, a także w naszej parafii, bo zawsze z radością wracasz do swojego parafialnego kościoła, w którym kształtowało się Twoje powołanie. Dziękujemy Ci za okazywaną nam życzliwość, troskę i szczere zainteresowanie życiem naszej parafii.

Na kolejne lata Twojej posługi kapłańskiej, pragniemy życzyć Ci Bożej miłości, opieki Matki Przenajświętszej, ludzkiej dobroci, zdrowia i wytrwałości w głoszeniu Chrystusa, a my zapewniamy Cię o nieustannej modlitwie w Twojej intencji.

Duszpasterze i parafianie

Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne