Pożegnania nadszedł czas

Drugi Kurs Alfa w naszej parafii dobiegł końca. Wczorajsze spotkanie miało wyjątkowy charakter. Ostatni wykład pt. Co z tym Kościołem? wygłosił ks. dr hab. Arkadiusz Wuwer. Potem przyszedł czas na podsumowanie, świadectwa i podziękowania. Doskonałym streszczeniem tych dziesięciu tygodni był krótki film, którego bohaterami byli sami uczestnicy i organizatorzy kursu. Jako że Święta Narodzenia Pańskiego coraz bliżej, nie mogło zabraknąć też wigilijnej kolacji, życzeń i opłatka.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się na różnych płaszczyznach w organizację kursu. Dziękujemy księżom – księdzu proboszczowi Stanisławowi, księżom wikarym Pawłowi i Krzysztofowi za opiekę materialną i duchową, Darii, Krzysztofowi i Marcinowi za ich poświęcenie i pełne zaangażowanie w organizację spotkań. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim liderom i pomocnikom grup, paniom, które gotowały pyszne kolacje oraz wystawiennikom, czyli osobom, które swoją modlitwą i postem wspierały dzieło Kursu Alfa.

Więcej o drugiej edycji Kursu Alfa można będzie przeczytać w styczniowym numerze „Serca”.

Kolorem zielonym oznaczono terminy wolnych intencji, w celu zamówienia intencji należy skontaktować się z kancelarią parafialną