Wigilia dla samotnych

W tym szczególnym czasie, kiedy z niecierpliwością wyczekujemy gwiazdy betlejemskiej, nie zapomnieliśmy o ludziach samotnych, ubogich czy jeszcze inaczej doświadczonych przez los. Przy wigilijnym stole, z księdzem proboszczem Stanisławem, zasiadło dzisiaj około pięćdziesiąt osób.

Kilkadziesiąt spędzonych wspólnie minut sprawiło, że zebrani w domu parafialnym goście mogli poczuć się wyjątkowo, choć na chwilę zapomnieć o problemach, z którymi borykają się na co dzień, poczuć odrobinę radości i domowego ciepła.

Takie spotkanie nie byłoby możliwe bez wielkiego serca kilku pań, które nie tylko przygotowały przepyszną kolację, ale zadbały także o piękny świąteczny wystrój. Za ich poświęcenie i trud składamy ogromne Bóg zapłać!

Dziękujemy również wszystkim sponsorom oraz Radzie Dzielnicy Niedobczyce za życzliwość i wsparcie finansowe, na które możemy liczyć każdego roku!

Kliknij zielone pole, aby sprawdzić wolną intencję. Brak zielonych pól oznacza , że nie ma już wolnych intencji w danym miesiącu. Aby zamówić Mszę św. przejdź do zakładki Intencje mszalne