Pierwsza pomoc – ciąg dalszy

Zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej uczyli się w minioną sobotę kolejni nasi młodsi parafianie. Przeprowadzony wykład, a potem rozmaite ćwiczenia wykonywane pod czujnym okiem lekarzy, wyposażyły uczestników w wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu rozpoznawania zagrożeń, wezwania służb ratowniczych i podjęcia odpowiednich działań do czasu przybycia pogotowia ratunkowego.

Parafia składa serdeczne podziękowania Państwu Annie i Krzysztofowi Koterbom za zaangażowanie i profesjonalne przeprowadzenie szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dziękujemy również Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 21 za udostępnienie fantomów.

Organizowane przez parafię szkolenia są możliwe dzięki wsparciu Urzędu Miasta Rybnika.

Kolorem zielonym oznaczono terminy wolnych intencji, w celu zamówienia intencji należy skontaktować się z kancelarią parafialną